اگر تریدر هستید و از درآمد خود ناراضی هستید یا قصد ورود به بازارهای مالی را دارید، یکی از بهترین روش‌ها برای شروع و افزایش سودتان در بازارهای مالی، دوره آموزشی پرایس اکشن ال بروکس، می‌باشد. اما سوال اینجاست که این دوره به چه صورت است؟ آیا بعد از اتمام این دوره، می‌توانم سود خود را در بازارهای مالی دوچندان کنم؟ در این مقاله، ما به بررسی کامل دوره پرایش اکشن، با تدریس یکی از بزرگترین غول‌های بازارهای مالی و خالق روش خارق العاده پرایس اکشن، پرداخته‌ایم.

موضوعاتی که در این مقاله مورد بحث قرار می‌دهیم:

دوره آموزشی ال بروکس چیست؟

ال بروکس کیست؟

مخاطبین دوره آموزشی ال بروکس چه کسانی هستند؟

سرفصل‌های دوره ال بروکس

دوره آموزشی ال بروکس چیست؟

بدون شک یکی از بهترین سبک‌های کسب درآمد و افزایش سود در بازارهای مالی، روش پرایس اکشن است. سبک پرایس اکشن، سبکی است که با آن می‌آموزید چگونه فکر رقبای خودتان را بخوانید. این به این معناست که شما قادر خواهید بود تا رفتار و حرکت بعدی رقبایتان را پیش بینی کرده و سودآورترین کار ممکن را انجام دهید. خوب است بدانید که دوره آموزشی ال بروکس، یکی از بهترین دوره‌های پرایس اکشن در کل جهان است. به‌طوری‌که شما بعد از اتمام این دوره، قادر خواهید بود که تمام این سبک را به بهترین شکل ممکن به‌کار گیرید. لازم به ذکر است که مدرس این دوره، یکی از خالقین و بهترین مدرسین دوره آموزشی پرایس اکشن در دنیا است.

مخاطبین دوره آموزشی ال بروکس چه کسانی هستند؟

مخاطبین این دوره با کیفیت عبارت‌اند از:

 معامله‌گران بازارهای مالی فارکس.

معامله‌گران بازار بورس ایران یا کریپتوکرسنی.

 معامله‌گران و تریدرهایی که برآیند معاملاتی مثبتی داشته‌اند.

 کسانی که قصد ورود به بازارهای مالی را دارند یا تازه‌کار هستند.

کسانی که از درآمد و سود فعلی خود راضی نیستند و به‌دنبال پیشرفت‌ هستند.

معامله‌گرانی که قصد حرفه‌ای شدن در سطح بین‌المللی را دارند.

اگر شما از دسته افرادی هستید که به ‌‌دنبال پیشرفت در کار خود نیستید، این دوره به هیچ عنوان به شما توصیه نمی‌شود.

ال بروکس کیست؟

ال بروکس،  مدرس این دوره در 23 فوریه 1952 بدنیا آمد. ال بروکس ، 30 سال تجربه در بازارهای مالی جهانی را در کارنامه خود، ثبت کرده است.

سرفصل‌ها دوره ال بروکس

لغت‌نامه و اصطلاحات اساسی کل دوره‌ی آموزشی

کندل‌ها، ستاپ معاملاتی و سیگنال بارها ۱

کندل‌ها، ستاپ معاملاتی و سیگنال بارها ۲

کندل‌ها، ستاپ معاملاتی و سیگنال بارها ۳

کندل‌ها، ستاپ معاملاتی و سیگنال بارها ۴

پول‌بک‌ها و شمارش کندلی ۱

پول‌بک‌ها و شمارش کندلی ۲

پول‌بک‌ها و شمارش کندلی ۳

فشار و ۱

فشار و ۲

فشار و ۳

برای مشاهده و دانلود تمام سرفصل‌های این دوره٬ کلیک کنید.

سخن پایانی

توجه داشته باشید که تنها پیش نیازی که برای یادگیری این دوره به آن نیاز دارید، علاقه و اشتیاق به پیشرفت است. با فراگیری این سبک، هدفمندتر در بازارهای مالی، سرمایه‌گذاری می ‌کنید. دررسابورس ما به تمامی سوالاتی که موقع این دوره برایتان پیش می‌آید، پاسخ دادیم. انتظار می ‌رود تا هدفمند گام بردارید و به پیشرفت در بازارهای جهانی نزدیک‌تر شوید.


آموزش های همگانی دوره ,بازارهای ,بروکس ,آموزشی ,مالی ,پرایس ,دوره آموزشی ,بازارهای مالی ,ستاپ معاملاتی ,سیگنال بارها ,کندل‌ها، ستاپ ,دوره آموزشی پرایس منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بهترین سایت ارزان سرا لوازم آرایشی و بهداشتی شرکت سقف متحرک ساینا پایگاه اطلاع رسانی مرانک خبر دانلودستان بازرگانی نقره-فیلم باطله و داروی باطله دانلود آهنگ جدید کلبه ی زیبایی آموزش عکاسی